Міністр Дубілет попросив надати йому державну охорону

Дмитро Дубілет Об этом сообщает pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет звернувся до Управління державної охорони з проханням надати йому охорону.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Я звернувся сьогодні в Управління державної охорони з проханням виділити мені охорону. Коли я йшов у Кабмін, я був впевнений, що моя посада буде настільки технократичною, що кому-кому, а мені це точно не знадобиться. Але, мабуть, не в українській політиці. Зараз навколо мене раптом з’явилось дві зони напруги", – пояснив міністр.

Дубілет нагадав, що координує проект з боротьби з тіньовим алкоголем.

"Це – величезний і дикий ринок. Сподіваюсь, що ми зможемо показати тут результати та додати до українського бюджету 5-10 млрд грн на рік, а українці стануть менше труїтися та помирати. По-друге, я один з координаторів проведення конкурсів на державні топ-посади. Ми зараз робимо перезавантаження влади по всіх державних органах, підприємствах, установах. Чомусь деякі сторони вважають, що у мене чи моїх колег можуть бути важелі впливу на конкурсну комісію", – додав він.

Міністр також висловив сподівання, що це явище тимчасове.

"Ех, ще нещодавно я їздив виключно на Uber, а тут таке. Але я сподіваюсь, що це явище тимчасове", сподівається Дубілет.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573205574-ministr-dubilet-poprosiv-nadati-yomu-derzhavnu-ohoronu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя