Нова війна Кремля: Зброя, яку використовували на Донбасі, засвітилася в Лівії

Росія бере участь в конфлікті на боці лідера ополчення Халіфи Хафтара, війська якого знаходяться на сході Лівії і користуються підтримкою Об’єднаних Арабських Еміратів, Єгипту, Саудівської Аравії і Франції.

Об этом сообщает silske.in.ua со ссылкой на СМИ.

У збройному конфлікті в Лівії беруть участь бійці ПВК "Вагнер" з Росії, які застосовують тут озброєння з Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як пише західна преса, місцеві лікарі почали помічати незвичні поранення у бійців у вигляді вузьких кульових отворів. Уже відомо, що такі поранення залишають російські снайперські гвинтівки, кулі яких ніколи не виходять з тіла.

Так, в Лівію прибуло близько 200 російських бійців, в числі яких і снайпери.

Росія бере участь в конфлікті на боці лідера ополчення Халіфи Хафтара, війська якого знаходяться на сході Лівії і користуються підтримкою Об’єднаних Арабських Еміратів, Єгипту, Саудівської Аравії і Франції. З коаліцією вони воюють вже близько п’яти років.

Як пишуть західні журналісти, характер поранень, залишених експансивними кулями, аналогічний тим, які були у жертв російських снайперів на сході України.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/nova-viina-kremlia-zbroia-iaku-vykorystovuvaly-na-donbasi-zasvitylasia-v-livii-302348.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя