Рівненщина отримала в чотири рази більше коштів на житло для дітей-сиріт59 дітей-сиріт Рівненської області матимуть власне житло. Рівненщина вже отримала кошти на його придбання. Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.


За словами директора департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Олексія Шамака, ця субвенція може бути спрямована на нове будівництво приміщень, капітальний ремонт/реконструкцію житла, придбання житла, виплату грошової компенсації та виготовлення проєктної документації.


Окрім дітей-сиріт, право на грошову компенсацію мають також діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа.


Вже третій рік поспіль держава направляє гроші на житло для цих людей. Але, якщо у 2017 році це було 5 мільйонів, то цьогоріч суму для Рівненщини збільшили у понад чотири рази – 22 мільйони, — додав Олексій Шамак.Найбільші суми спрямували в бюджети Рівненського та Сарненського районів, а також міста Рівного. Кошти розподілили між особами, які перебувають на квартирному обліку.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/rivnenshchyna_otrymala_v_chotyry_razy_bilshe_koshtiv_na_zhytlo_dlya_diteysyrit_241529.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя